OK
eshelsazan

اصول طراحی غرفه نمایشگاهی

داشتن یک طراحی غرفه نمایشگاهی خلاقانه، اصیل و از نظر بصری چشمگیر راه بسیار مهمی برای موفقیت در نمایشگاه تجاری شما است.

طراحی غرفه نمایشگاهی شما نیاز به تفکر دارد، طراحی یک غرفه نمایشگاهی موثر به بهترین طراحان نیاز دارد که برند شرکت شما را درک کنند.

غرفه سازان نمایشگاهی با چندین دهه تجربه معمولا تخصص لازم را دارند تا شما را در این فرآیند راهنمایی می کنند. این منجر به یک غرفه ایده آل می شود که با برند و استراتژی بازاریابی شما مطابقت دارد.

سبک چیدمان غرفه

چشم انسان به طور طبیعی از راست به چپ و از بالا به پایین می رود پس باید در نظر داشته باشید که بازدیدکنندگان بتوانند غرفه نمایشگاهی شما را از دور و از هر طرف دیگر تشخیص دهند. مهم است که آنها در نگاه اول چه خواهند دید.

چیدمان غرفه باید به 2 هدف دستیابد:

  1. .توجه گروه هدف خود را جلب کند
  2. .کسب و کار و خدمات را در یک خط یا تصویر توضیح دهد

گروه هدف شما باید در یک نگاه بدانند که آیا ارزش وقت آنها را دارید یا خیر! غرفه نمایشگاهی شما باید دقیقا به بازدیدکنندگان بگوید که شما چه کسی هستید، چه کاری انجام میدهید و چگونه میتوانید نیاز آنها را برطرف کنید این موضوع باعث می شود به غرفه شما نزدیک شوند.

گرافیک غرفه

گرافیک نقش مهمی در جذب مخاطب دارد و همیشه جالب ترین گرافیک ها هستند که بازدیدکنندگان را جذب می کنند. هنگامی که درحال اجرای چاپ های گرافیکی غرفه خود هستید کیفیت چاپ خانه را ارزیابی کنید به این ترتیب در طول دوره نمایشگاه لازم نیست نگران باشید که بازدیدکنندگان غرفه شما را به دلیل گرافیک بد رد کنند.

آنچه را که مرتبط با کسب و کار شما است را پیدا کنید. فکر کردن خارج از چارچوب، همیشه بهترین ایده نیست. منطقی است که جدیدترین ایده های طراحی غرفه را برای خود در نظر بگیرید ولی بهتر است ایده هایی را اجرا کنید که با رویکرد بازاریابی شما مرتبط باشد. این روند برای مخاطبان غرفه شما جذاب می باشد. بنابراین در مورد اینکه کدام ایده را می خواهید برای غرفه نمایشگاهی اجرا کنید بسیار فکر کنید.


1401/06/16

Bookmark and Share   شماره خبر :1173 تعداد بازدید :509

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Chat
Chat