OK
eshelsazan

نکات موثر بازاریابی و فروش در نمایشگاه

؟مشتریان و بازدیدگان نمایشگاه چگونه متوجه خواهند شد که شما در نمایشگاه حضور دارید

رسانه های اجتماعی

تحقیق کنید که مخاطبان هدف خود را در کدام رسانه ها می توانید پیدا کنید و یا مخاطبان شما برای کسب اطلاعات به کجا مراجعه می کنند.

برای مثال اگر مخاطبان هدف از وب سایت یا اینستاگرام برای تجزیه و تحلیل محصول و خدمات استفاده می کنند می توانید با بخش بنرهای تبلیغاتی خود در این رسانه یا وب سایت شرکت به مخاطبان خود اعلام کنید که می توانند در نمایشگاه شما را ملاقات کنند. یک کمپین تبلیغاتی با ارسال ایمیل به مشتریان خود راه اندازی کنید. از طریق ارسال ایمیل به مشتریان خود به آنها اطلاع دهید که در نمایشگاه حضور دارید و برنامه شما در طی این رویداد چه خواهد بود.

بازاریاب برگزارکننده نمایشگاه

برگزارکنندگان نمایشگاه تلاش زیادی برای افزایش تعداد شرکت کنندگان در نمایشگاه انجام می دهند. یکی از فرصت هایی که برگزارکنندگان برای تبلیغات به شرکت ها ارائه می دهند چاپ بنر تبلیغاتی در محیط نمایشگاه و یا رادیو نمایشگاه به غرفه داران می باشد که این امر، هم برای افزایش مخاطبان می باشد که برای شرکت ها بسیار سودمند خواهند بود.

ویژه

اگر مهمان ویژه و محبوب یا سرگرمی هیجان انگیز دارید برای نمایشگاه خود استفاده کنید و بازدیدکنندگان را از این طریق به غرفه خود جذب کنید و از این طریق کارشناسان فروش شما میتوانند با بازدیدکنندگان تعامل داشته باشند و آنها را دوستدار محصول یا خدمات شما کنند

هدایای تبلیغاتی

برای مشتریان خود هدایای تبلیغاتی در نظر بگیرید. این امر می تواند برای شما هزینه بر باشد اما تاثیر ماندگاری در ذهن مشتری ایجاد می کند.

جزئیات زیادی برای غرفه سازی وجود دارد که باید  با دقت و مدیریت صحیح به آنها پرداخت به همین دلیل برنامه ریزی دقیق برای شرکت در رویدادهای بزرگ از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.


1401/12/10

Bookmark and Share   شماره خبر :1198 تعداد بازدید :39

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Chat
Chat