OK
eshelsazan

نکات مهم برای غرفه داران در اولین تجربه نمایشگاه تجاری

رویدادهای صنعتی که به عنوان نمایشگاه های تجاری شناخته شده اند می توانند برای رشد یک تجارت ارزشمند باشند.

درصد قابل توجهی از کسب و کارهایی که عملکرد خوبی در فروش و درآمد خود دارند برنامه ریزی دقیق تری انجام می دهند تا هزینه ها را برای حضور در نمایشگاه های بزرگ افزایش دهند. واضح است که با غرفه سازی در نمایشگاه، نمایشگری از کسب و کار خود در دید بازدیدکنندگان قرار می دهید. احتمالا نتیجه نهایی غرفه سازی در نمایشگاه برای شما نگران کننده باشد که آیا بازده خوبی خواهید داشت یا خیر!
نگران نباشید در اینجا چند نکنه مهم برای داشتن غرفه ای برتر و موفق ذکر شده:
انتخاب نمایشگاه مناسب
نمایشگاهی را برای غرفه سازی انتخاب کنید که کاملا با بازار و مخاطبان هدف و مشتریان شما مطابقت داشته باشد. به دنبال نمایشگاهی باشید که به دلیل داشتن بازدیدکننده زیاد و ترافیک بالا در بین عموم شناخته شده باشد.
انتخاب غرفه ساز برتر
انتخاب یک غرفه ساز برتر که از باکیفیت ترین و بهترین متریال جهت ساخت غرفه استفاده میکند الویت دوم شما می باشد. اگر غرفه ساز حرفه ای را داشته باشید میتواند طرح های قابل درک را به راحتی برای شما اجرا کند و شما را به خواسته ها و نیازهای شما برساند. حتما از مشتریان غرفه ساز خود تحقیق به عمل آورید که آیا از غرفه خود در نمایشگاه رضایت کامل داشتند! برخی از غرفه داران جهت صرفه جویی در هزینه های غرفه سازی از متریال دسته دوم و یا درجه دو استفاده می کنند، پیشنهاد میشود که کیفیت را فدای قیمت نکنید زیرا اگر از متریال خوب در ساخت غرفه استفاده نشود امکان بروز هرگونه مشکل از جمله ترک برداشتن دیوارها، ریختن سقف غرفه، کف ناهموار و... می شود که این اتفاقات باعث میشود تا بازدیدکنندگان از غرفه شما فاصله بگیرند و برای رفع نیازهای خود و خرید به غرفه شما مراجعه نکنند، این امر ضرر قابل توجهی برای شما خواهد بود.
به نمایش گذاشتن محصولات
نمونه ای از محصول خود را در غرفه به نمایش بگذارید تا مشتریان بتوانند آن را آزمایش کنند، اکثر مردم قصد دارند قبل از خرید یک محصول آن را ببینند و لمس کنند تا با اطمینان کامل خرید کنند.
در غرفه نمایشگاهی خود فعال باشید
نیاز نیست که منتظر بمانید تا بازدیدکننده نمایشگاه به سمت غرفه شما بیاید و از شما سوال بپرسد، مکالمه را خودتان شروع کنید.
برای مثال: آیا می دانستید محصول ما دوستدار طبیعت می باشد؟
آیا می دانستید خدمات را در تمام نقاط کشور ارائه میدهیم؟
خجالتی نباشید و به یاد داشته باشید که هدف از حضور در نمایشگاه به عنوان غرفه دار ایجاد ارتباط قوی با مخاطبان و مشتریان می باشد.


1402/01/28

Bookmark and Share   شماره خبر :1199 تعداد بازدید :73

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Chat
Chat