OK
eshelsazan

هزینه های شرکت در نمایشگاه به چه صورت می باشد؟

اگر قصد دارید برنامه ریزی دقیقی برای نمایشگاه خود داشته باشید ادامه مطلب را مطالعه کنید.

هزینه اجاره فضای غرفه نمایشگاهی

ابتدا بر ای حضور در نمایشگاه  نیاز به فضایی برای غرفه سازی دارید. فضایی مناسب با بودجه خود را از ستاد برگزاری نمایشگاه اجاره کنید، هزینه این فضا با توجه به متراژ و سالن مدنظر شما که قصد دارید غرفه خود را در آنجا بسازید متفاوت می باشد که شما باید هزینه اجاره فضای غرفه را به برگزار کننده نمایشگاه پرداخت کنید.

هزینه غرفه سازی در نمایشگاه

پس از اینکه فضای مد نظر را از برگزارکننده اجاره نمودید نیازمند غرفه ای هستید که محصولات خود را به نمایش بگذارید و همچنین فضایی داشته باشید تا بتوانید با مشتریان خود در غرفه نمایشگاهی جلسه برگزار کنید و از آنها پذیرایی کنید.

هزینه ای که برای غرفه سازی پرداخت می کنید بابت کف سازی، برق غرفه، پوسترهای تبلیغاتی، سازه اصلی، رنگ غرفه و تجهیزات الکترونیکی داخل غرفه می باشد.

باتوجه به بودجه ای که برای ساخت غرفه در نظر گرفته اید باید شرکت غرفه سازی را انتخاب کنید که بتواند با بودجه شما بهترین و با کیفیت ترین غرفه را به شما تحویل دهد.

البته شما باید کیفیت را هم در نظر بگیرید زیرا ساخت غرفه ای بی کیفیت نه تنها بازدیدکنندگان را به غرفه شما جذب نمی کند بلکه باعث بدبینی آنها نسبت به شرکت شما خواهد شد، زیرا غرفه سازی در نمایشگاه نشانه برند و تجارت شما می باشد.

از غرفه سازهایی که مورد تایید انجمن غرفه سازان هستند استعلام بگیرید و حتما نمونه کار های آنها را بررسی نمایید و مطمئن شوید که از متریال باکیفیت و جدید در ساخت غرفه شما استفاده می کنند.

اگر قصد ندارید بودجه زیادی را صرف غرفه سازی کنید می توانید از غرفه هایی با سازه های ماکسیما استفاده کنید. سازه های ماکسیما سازه های آماده هستند که مجدد قابل استفاده می باشد و میتوانید در نمایشگاه بعدی از آن ها استفاده نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت طراحی غرفه نمایشگاهی خود با کارشناسان اشل سازان تماس بگیرید.


1401/09/16

Bookmark and Share   شماره خبر :1192 تعداد بازدید :150

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Chat
Chat