OK
eshelsazan

استفاده از تکنولوژی های جدید در غرفه نمایشگاهی

استفاده از تکنولوژی در غرفه نمایشگاهی شما را به روز و هوشمند معرفی می کند.

غرفه نمایشگاهی باید طوری طراحی و ساخته شود که فضای تعاملی را برای مخاطبان غرفه ایجاد کند. مشتریان شما باید با شیوه ای جدید و متفاوت با محصول و مشتریان شما درگیر شوند و برای آنها هیجان انگیز تر از دیگر رقبای خود باشید.

استفاده از آخرین فناوری ها در غرفه نمایشگاهی راهی موثر برای تشویق تعامل بازدیدکنندگان است و تجربه ای جدید را برای آنها ایجاد خواهید کرد.

نمایشگرهای ویدیوئی در غرفه

استفاده از صفحه نمایش های بزرگ مانند ویدئو وال یا ال ای دی وال که محتوای شما را نمایش دهد تاثیر مثبتی در جذب افراد خواهد داشت.

اگر این نمایشگر ها را در بالاترین ارتفاع غرفه خود نصب و راه اندازی کنید بازدیدکنندگان از فاصله دور هم شما را تشخیص داده و به دنبال شما می آیند.

یک فیلم یا تیزر باکیفیت میتواند نقطه کانونی و جذب مخاطب در غرفه نمایشگاهی باشد و شما را به فروش برساند.

نمایشگر های لمسی در غرفه نمایشگاهی

برای تعامل بیشتر مشتریان با برند شما از صفحه نمایش های لمسی استفاده کنید تا مشتریان بتوانند فرم ها را به صورت آنلاین تکمیل می کنند و یا محصولات شما را به صورت سه بعدی در این صفحه نمایش های لمسی بزرگ مشاهده کنند که سرگرم کننده و جذاب می باشد.

در این صفحات لمسی بزرگ می توانید رسانه های اجتماعی شرکت از جمله وب سایت، اینستاگرام و ... را به نمایش بگذارید و از مخاطبان غرفه درخواست کنید که از شبکه های اجتماعی شما به صورت آنلاین بازدید کنند و با محتوای شما درگیر شوند و راجب آنها از شما سوال بپرسند.

به نمایش گذاشتن وب سایت به صورت آنلاین باعث بالا رفتن بازدیدکنندگان وب سایت شما خواهد شد. با افزایش بازدیدکنندگان، گوگل وب سایت شما را وب سایتی فعال با محتوای مفید شناسایی خواهد کرد و رتبه شما را در گوگل افزایش می دهد.

اشل سازان با ارائه بهترین خدمات و بهترین کیفیت در زمینه غرفه سازی آماده ساخت غرفه نمایشگاهی شما در تمامی نمایشگاه های کشور می باشد.

جهت دریافت مشاوره و طراحی با کارشناسان اشل سازان تماس بگیرید.


1402/02/30

Bookmark and Share   شماره خبر :1201 تعداد بازدید :19

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Chat
Chat