OK
eshelsazan

از چه متریالی میتوان برای ساخت غرفه نمایشگاهی استفاده کرد!

.در ابتدا متریال را برای ساخت غرفه نمایشگاهی باتوجه به نیاز های خود مشخص کنید

طیف گسترده ای از متریال جهت ساخت غرفه نمایشگاهی استفاده می شود.

چوب، آلومینیوم، پارکت، رنگ، نورپردازی، آهن و گل و گیاه از جمله متریالی که میتوانید برای ساخت غرفه نمایشگاهی استفاده نمود. هنگام انتخاب متریال اولیه عوامل زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود، اگر مطمئن نیستید که چطور و از کجا شروع کنید شرکت غرفه سازی اشل سازان در اینجاست تا طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی به شما کمک کند.

سازه اصلی غرفه

نئوپان، ام دی اف، آلومینیوم، اسپیس، تتریس و بنر متریالی هستند که میتوانید جهت ساخت سازه اصلی غرفه از آنها استفاده کنید که هر کدام مزایا و معایب هایی دارد.

گرافیک غرفه

شما میتوانید تصاویری طراحی کنید که کاملا قابل درک و گویای برند و تجارت شما و همچنین جذب کننده باشد. تاثیری که تصاویر گرافیکی پرمفهوم روی ذهن افراد دارد خیلی بیشتر از متن های طولانی می باشد.

کفپوش غرفه

موکت، پارکت، کاشی، چمن مصنوعی را میتوانید به عنوان کف غرفه خود استفاده کنید که علاوه بر کاربردی بودن، هر کدام زیبایی خاصی به غرفه شما می بخشد.

تجهیزات غرفه نمایشگاهی

علاوه بر متریال اصلی میتوانید جهت سرگرمی و یا دسترسی آسان تر بازدیدکنندگان از تجهیزات هوشمند مانند ال سی دی، استند تاچ، تلویزیون شهری و.. جهت نمایش خدمات، محصولات و یا چهره از برند خود استفاده نمایید. البته در نطر داشته باشید که قبل از شروع طراحی غرفه نمایشگاهی خود به جمع بندی نهایی برسید تا طراح غرفه بتواند با توجه به تمام مواردی که مدنظر و خواسته شماست را در طرح رعایت کند و در نهایت طرحی جذاب و کارآمد را به شما تحویل دهد.

اگر می خواهید در نمایشگاه بدرخشید و در ذهن بازدیدکنندگان نقش ببندید، غرفه ساز حرفه ای و متخصص را انتخاب کنید که غرفه شما را با رعایت اصول ساخت غرفه نمایشگاهی اجرا کند.


1401/11/11

Bookmark and Share   شماره خبر :1196 تعداد بازدید :53

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Chat
Chat