OK
eshelsazan

نکات مهم در طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی چیست؟

.چند نکته مهم و کار آمد وجو دارد که می توانید برای جذب بازدیدکننده به غرفه نمایشگاهی خود از آنها استفاده کنید

چه برای اولین بار به عنوان یک مبتدی و چه به عنوان یک کهنه کار در نمایشگاه شرکت می کنید باید مواردی که در ادامه ذکر شده را در غرفه نمایشگاهی خود در نظر بگیرید تا به نتیجه مثبت و دلخواه خود برسید.

گرافیک خیره کننده در غرفه نمایشگاهی

گرافیک هایی با چاپ های باکیفیت و فونت های برجسته و خوانا جلوه بهتری به غرفه شما میدهد. برخی از غرفه های ایده آل در نمایشگاه از گرافیک به روش های خلاقانه و طرح های جدید و چشم نواز استفاده نمودند که موفق شده اند در میان دیگر غرفه داران متمایز شوند. با رعایت این اصل تشخیص غرفه برای بازدیدکنندگان بسیار آسان تر خواهد بود.

ارتفاع غرفه نمایشگاهی

در برخی مواقع ارتفاع غرفه های نمایشگاهی را در نظر نمی گیرند، اما استفاده از ارتفاع زیاد در غرفه برای شما بسیار مفید بوده و پتاسیل بالایی در جذب مخاطبان دارد. با غرفه ساز خود مشورت کنید تا بدانید ارتفاع مجاز غرفه سازی در نمایشگاه چقدر هست و شما تا چه اندازه ای می توانید ارتفاع غرفه خود را بلند تر بسازید.

برندهای بزرگ اغلب از این تکنیک برای تاثیرگذاری عالی در دیده شدن در طول زمان برگذاری نمایشگاه استفاده می کنند.

استفاده از فناوری و تجهیزات دیجیتالی در غرفه نمایشگاهی

از طراح غرفه خود بخواهید تا هنگام طراحی غرفه شما از تجهیزات دیجیتالی استفاده کند. این تجهیزات مانند ال سی دی، استند تاچ، تلویزیون شهری و... به شما کمک خواهد کرد تا خدمات یا محصولات خود را به راحتی به نمایش بگذارید و وب سایت خود را در دسترس بازدیدکنندگان قرار دهید.

استفاده از چنین ایده های جالب در غرفه نمایشگاهی تجربه ای به یاد ماندنی برای مشتریان شما خواهد داشت و باعث ایجاد ترافیک در غرفه شما خواهد شد.

با به کارگیری این نکات در طراحی و ساخت غرفه، می توانید غرفه ای متفاوت و کاربردی از سایر غرفه ها در نمایشگاه داشته باشید و حداکثر مشتری را جذب کنید.


1401/08/21

Bookmark and Share   شماره خبر :1185 تعداد بازدید :117

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Chat
Chat