OK
eshelsazan

گرید غرفه سازی چیست؟

گرید غرفه سازی بر اساس امکانات شرکت، نیروی انسانی و کارگاه اختصاصی به شرکت هایی که در زمینه غرفه سازی فعالیت دارند تعلق می گیرد

همان طور که در مقالات قبل اشاره شده، نیاز است که برای داشتن غرفه نمایشگاهی باکیفیت باید شرکت غرفه سازی را انتخاب کنید که مورد تایید انجمن غرفه سازان باشد.

لزوم داشتن گرید برای غرفه سازان

غرفه داران برای دریافت بهترین نتیجه از نمایشگاه به دنبال ساخت غرفه ای کارآمد و باکیفیت هستند که از سازندگان معتبر غرفه درخواست می کنند تا ساخت غرفه نمایشگاهی آنها را بر عهده بگیرند.

انجمن غرفه سازان با تعیین قوانین و اصول ساخت غرفه قصد دارد تا نظم و بازدهی را برای صاحبین کسب و کار های مختلف در نمایشگاه رقم بزند.

برای آگاهی از گرید غرفه سازان به لیست زیر توجه کنید:

گرید A: ساخت غرفه تا متراژ 2000 مترمربع

گرید B: ساخت غرفه تا متراژ 1200 مترمربع

گرید C: ساخت غرفه تا متراژ 600 مترمربع

گرید D: ساخت غرفه تا متراژ 200 مترمربع

گرید E: ساخت غرفه تا متراژ 100 مترمربع

گرید A بالاترین و بهترین گرید غرفه سازی است، زیرا با دارا بودن این گرید مجوز دارید که غرفه نمایشگاهی با متراژ بالا را بسازید.

باوجود رقابت بسیار زیاد میان شرکت های غرفه ساز برای دریافت گرید A، کیفیت ساخت غرفه در نمایشگاه رو به افزایش می باشد. غرفه سازان برای طراحی شیک و ساخت باکیفیت با یکدیگر در رقابت هستند که افزایش تعداد بازدیدکنندگان و بازدهی بالا از تاثیرات مثبت این رقابت می باشد.

فواید همکاری با غرفه ساز گرید A

عقد قرارداد با شرکت غرفه ساز معتبر موقعیت و اصالت شرکت و سازمان شما را حفظ می کند و همچنین نقش بسیار مهمی در فروش محصول یا خدمات و معرفی برند شما خواهد داشت.

شرکت غرفه سازی که رتبه یا گرید ممتاز را کسب کرده باشد، با اتکا به دانش و تجربه ای که طی سالها تلاش کسب کرده است میتواند حرفه ترین غرفه را برای کارفرمایان طراحی و اجرا کند و توجه مخاطبان نمایشگاه را به سوی غرفه جلب کند.

شرکت غرفه سازی اشل سازان هرمس با دارا بودن گرید A توانسته رضایت و اعتماد تمامی مشتریان خود را بدست آورد و با آنها همکاری مداوم داشته باشد.

تیم اشل سازان اینجاست تا با ارائه مشاوره، طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی شما را بر عهده بگیرد.


1402/02/07

Bookmark and Share   شماره خبر :1200 تعداد بازدید :38

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Chat
Chat