OK
eshelsazan

چگونه یک شرکت غرفه ساز حرفه ای انتخاب کنید؟

یک شرکت غرفه ساز حرفه ای باید برای طراحی و ساخت غرفه شما در نمایشگاه تعهد بدهند و بتوانند با استفاده از بهترین و باکیفیت ترین متریال غرفه شما را اجرا کنند زیرا غرفه شما در نمایشگاه می تواند در موفقیت بازاریابی شما تاثیرگذار باشد

نکاتی که باید برای انتخاب یک شرکت غرفه ساز در نظر بگیرید در زیر ذکر شده است:

بررسی و بروز بودن وب سایت

بررسی نمونه کارها

بررسی گرید غرفه سازی

اکثر شرکت های معتبر به کاری که انجام داده اند افتخار می کنند و آن را در وب سایت و شبکه های اجتماعی با نام شرکت خود به اشتراک می گذارند تا مشتریان و مخطبان آن ها هم بتوانند موفقیت های آن ها را ببینند و بتوانند به آن ها اعتماد کنند.

به رتبه بندی ستاره های این شرکت که توسط گوگل ثبت شده توجه کنید و نظرات کاربران را بخوانید.

آتلیه طراحی که برای غرفه نمایشگاهی خود انتخاب می کنید باید متعهد شود که غرفه شما را در بازه زمانی که برای ساخت و ساز در نمایشگاه اعلام شده به پایان برساند و با تمام جزئیاتی که در قرارداد شما ذکر شده است غرفه را به شما تحویل دهند.

درنظر داشته باشد که یک غرفه نمایشگاهی باکیفیت و چشم نواز یک شبه اجرا نمی شود، بلکه باید برای طراحی و ساخت غرفه ای بی نظیر که بتواند نیازهای شما را برآورده کند نیاز به زمان قابل توجهی دارد.

هزینه ای که برای غرفه نمایشگاهی صرف می شود به چه صورت هست؟

مواد و متریال مورد نیاز برای ساخت یک غرفه نمایشگاهی از جمله نئوپان، کفپوش، نورپردازی، گرافیک، حمل و نقل و .. برای پیمانکار غرفه ساز هزینه بر هست و هزینه زیادی برای ساخت یک غرفه باکیفیت صرف می شود.

برای تخمین هزینه ها از 2 الی 3 شرکت غرفه ساز استعلام بگیرید و هزینه ها را با بودجه خود مقایسه کنید.

اما انتخاب نهایی خود را صرفا جهت اینکه یک شرکت قیمت کمتری نسبت به دیگر شرکت ها به شما اعلام کرده است محدود نکنید، زیرا مهم است که تمام عوامل کلیدی در ساخت غرفه شما به درستی و حرفه ای انجام شود.

ساخت غرفه با متریال ارزان قیمت مانند طراحی ضعیف، متریال دسته دوم، گرافیک بی کیفیت و یا سیم کشی معیوب در نهایت شما یک غرفه بی کیفیت خواهید داشت که این امر برای مشتریان و مخاطبان شما جذاب نخواهد بود و همچنین این مورد برای شما یک اشتباه پرهزینه خواهد شد که هیچ بازخورد مثبتی هم برای موقیعت برند شما نخواهد داشت.


1401/08/08

Bookmark and Share   شماره خبر :1184 تعداد بازدید :123

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Chat
Chat