OK
eshelsazan

غرفه های نمایشگاهی چند نوع هستند؟

.هسته اصلی هر نمایشگاهی که به عنوان غرفه دار در آن شرکت می کنید غرفه نمایشگاهی شماست

غرفه داران همیشه به دنبال غرفه نمایشگاهی جذاب و حرفه ای هستند که به دیده شدن برند آنها کمک کند.

قبل از اینکه زمان و هزینه خود را برای انتخاب غرفه نمایشگاهی صرف کنید به خوبی درباره نوع غرفه ها تحقیق کنید و دریابید که چه نوع غرفه ای خواسته شما را برآورده می کند.

انواع غرفه های نمایشگاهی در زیر ذکر شده است:

غرفه نمایشگاهی خودساز

غرفه نمایشگاهی ماکسیما

غرفه نمایشگاهی با اسپیس فریم

غرفه نمایشگاهی خودساز(سازه نئوپان)

اگر غرفه ای می خواهید که بتوانید تمام امکانات را در آن داشته باشد می توانید از این نوع غرفه استفاده کنید.

طراحی غرفه خود را به دست طراح حرفه ای بسپارید تا غرفه ای بسیار چشم نواز برای شما طراحی کند. غرفه هایی که با سازه های نئوپان ساخته می شوند از نظر بصری زیبایی و جلوه خاص تری نسبت به دیگر سازه ها دارد زیرا شما می توانید بخش های مختلفی از جمله  فضای طبقه دوم، فضای وی ای پی برای مشتریان و مهمانان خاص، انباری و آبدارخانه مجزا داشته باشد و به طور کلی غرفه ای شکیل و منحصر به فرد خواهید داشت.

غرفه سازی ماکسیما

سازه های ماکسیما، سازه های آماده با ابعاد یکسان هستند که با تغییر ابعاد این سازه ها غرفه شما را می سازند. غرفه های ماکسیما در برخی موارد محدودیت دارند و نمی توانید از لایت باکس در غرفه استفاده کنید و یا نمی توان درسازه ها از نورپردازی استفاده کرد و نورغرفه با پروژکتور تامین می شود.

یکی از مزایای سازه های ماکسیما این است که میتوانید پس از اتمام نمایشگاه سازه ها را جمع آوری کنید و در نمایشگاه دوره بعدی از آنها استفاده کنید.

غرفه سازی با اسپیس فریم

ساخت غرفه با اسپیس فریم غرفه ای اقتصادی می باشد و بسیار کم هزینه تر از ساخت دیگر غرفه ها می باشد و شما می توانید با چند سازه اسپیس و بنر غرفه خود را برپا کنید و محصولات خود را به نمایش بگذارید.


1401/10/03

Bookmark and Share   شماره خبر :1194 تعداد بازدید :172

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Chat
Chat