OK
eshelsazan

مراحل ساخت غرفه نمایشگاهی

نمایشگاه ها سرمایه گذاری بزرگی در پول و زمان هستند، بنابراین اگر قصد شرکت در نمایشگاه های تجاری را دارید به نحواحسن از این فرصت استثنایی استقاده کنید.

امیدواریم این مراحل به شما کمک کند تا درک کنید چگونه ما به عنوان ارائه دهندگان غرفه نمایشگاهی تلاش می کنیم تا غرفه شما را در بین هزاران غرفه دار متمایز کنیم و حضور شما را با طراحی و ساخت غرفه ای عالی در نمایشگاه تقویت کنیم.

مراحل ساخت غرفه در نمایشگاه

بودجه بندی

کارشناسان ما با در نظر گرفتن بودجه شما و بدون به خطر انداختن مفهوم طراحی، غرفه نمایشگاهی شما را با ایده های خلاقانه و متریال باکیفیت می سازند.

طراحی غرفه

تیم طراحی خلاق ما دیدگاه شما را به واقعیت تبدیل می کنند. برای داشتن غرفه برتر در نمایشگاه باید داستانی در مورد کسب وکار، محصولات و خدمات خود برای بازدیدکنندگان تعریف کنید و همچنین هدف شما این باشدکه پس از پایان دوره نمایشگاهی اثری ماندگار بر ذهن بازدیدکنندگان و مشتریان خود بگذارید. بنابراین باید روی غرفه نمایشگاهی حرفه ای سرمایه گذاری کنید.

 غرفه نمایشگاهی شما نشان دهنده چهره برند شما است.

ساخت غرفه

تیم ما مطابق مقررات ایمنی شده، تمام سازه ها را در شرایط مناسب و با به کار گیری بهترین متریال می سازد. در طول زمان ساخت و ساز غرفه شما در نمایشگاه تیم اجرایی ما که متشکل از مختصصان ماهر و حرفه ای است برای پاسخ به هر یک از سوالات شما در محل حاضر هستند و اقدامات نصب غرفه را انجام می دهند.

تخریب غرفه

بعد از اتمام دوره نمایشگاهی تیم اجرایی ما جهت جمع آوری و تخریب غرفه نمایشگاهی شما در محل حاضر می شوند و اقدامات لازم را به عمل می آورند. اگر شما قصد تخریب غرفه را نداشته باشید قبل از شروع ساخت و ساز غرفه باید غرفه ساز خود را در جریان این موضوع قرار دهید، زیرا برای داشتن غرفه دائمی از متریال با استحکام تر در ساخت و ساز استفاده می شود.

نمایشگاه ها یک راه عالی برای تبلیغ برند شما و ایجاد روابط موثر با مشتریان هستند، غرفه نمایشگاهی شما این پتانسیل را دارد که صدها نفر را جذب کند و دید برند شما را به حداکثر برساند.

اشل سازان هرمس این تخصص را دارد که ایده های غرفه نمایشگاهی شما را زنده کند.


1401/05/01

Bookmark and Share   شماره خبر :1171 تعداد بازدید :358

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Chat
Chat