OK
eshelsazan

چرا شرکت های طراحی غرفه باید دارای سابقه درازمدت باشند؟

انتخاب شرکت طراحی غرفه را اصلا نباید دست کم بگیرید.

این که چه کسی شما را برای طراحی غرفه و یا ساخت غرفه، شما را یاری میدهد در خروجی نهایی کار شما و بازده غرفه به شدت تغییر ایجاد میکند. هنگامی که شما غرفه ساز درست را پیدا می کنید، اغلب می تواند شروع یک رابطه بلند مدت متقابل با ارزش و هیجان انگیز را برای سال های آینده باشد. از پیش نیازهای خود شروع کنید. به جای اینکه فقط در گوگل جستجو کنید "شرکت غرفه سازی یا طراحی غرفه" سعی کنید به هویت غرفه سازپی ببرید.
 آیا شرکت طراحی غرفه شما اجرای مناسبی دارد؟ آیا ایده های نوآورانه دارد؟ آیا صنعت شما را می شناسد و لمس میکند و یا فقط با دید آکادمیک به مجموعه شما نگاه میکند؟ کیفیت مورد نطر شما رامی توانند تامین کند؟ برخورد پرسنل در مواقع بسیار پر تنش روزهای ساخت غرفه و مونتاژ قابل قبول است؟ برای اینکه جواب سوالات بالا را متوجه شوید میتوانید موارد زیر را بررسی کنید:
1. نمونه کارهای قبلی شرکت غرفه سازی (از جمله دانش و تجربه در نمایش خاص خود) 
2. استعلام از مشتری های شرکت طراحی غرفه 
3. توصیه همکاران و مدیران شرکت ها
 هنگامی که انتخاب های خود را محدود کردید، شرکت هایی را پیدا کنید که با کسب و کار شما هماهنگ شده و می توانند در برابر اهداف شما قرار گیرند. ضروری است که به صورت حضوری یا حداقل در یک کنفرانس تلفنی آنها را ملاقات کنید و پس از اطمینان خاطر و بستن قرار داد طراحی غرفه با آرامش به کارهای دیگرتان بپردازید. به منظور به حداکثر رساندن بازده پیشنهاد میشود با شرکت هایی که نتایج بهتری را در طول زمان ارائه می دهند همکاری کنید.

 


1397/12/26

Bookmark and Share   شماره خبر :1123 تعداد بازدید :1017

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Chat
Chat